Тиждень основ безпеки життєдіяльності
З 18 по 22 листопада у Поляхівському ліцеї проходив Тиждень безпеки життєдіяльності, впродовж якого вихованці структурного підрозділу та учні ліцею вивчали правила безпечної поведінки в різних надзвичайних ситуаціях. Протягом тижня, діти пригадали:





