Інформація для батьків

Зарахування учнів до Поляхівського ліцею

Для зарахування дитини до 1 класу, необхідно

Після оголошення початку подання заяв необхідно прийти в ліцей та подати до 31 травня такі документи:

Заяви приймаються в робочі дні з 8.00 до 15.00 год.

2.3. Зарахування учнів до Ліцею проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви , копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка.

2.4. Директор Ліцею зобов'язаний вжити заходів для ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх заміняють, з порядком зарахування до Ліцею, Статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію освітнього процесу.

2.5. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до Ліцею відповідно до законодавства та міжнародних договорів.

2.6. Переведення учнів Ліцею до наступного класу здійснюється у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

2.7. У разі вибуття учня з населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до Ліцею заяву із зазначенням причини вибуття. У разі переходу учня до іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах міста батьки або особи, які їх замінюють, подають до Ліцею заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого навчального закладу.

Під час переведення учня до іншого закладу освіти до ліцею, подаються:

Під час вибуття учня на постійне місце проживання за межі України до ліцею, подаються:

2.8. Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти та є обов'язковим для виконання Ліцеєм.

Відповідно до наказу № 5 від 17.05.2024 р. по Поляхівському ліцеї "Про зарахування дітей до 1 класу", на пiдставi заяв батькiв та висновкiв медичної комісії до 1 класу зараховано 13 дітей.

Небезпеки для дитини

Небезпека в Інтернеті

Кібер-грумінг

Секстинг

Куди звертатися у випадках домашнього насильства:

- до Національної поліції за номером 102 та повідомити про факт насильства

- на Урядовий контактний центр 15-47, де цілодобово надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства та психологічної допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям;

- до безкоштовного номеру системи безоплатної правової допомоги 0 800-213-103;

- до національної «гарячої лінії» з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335 або 116-123 (короткий номер з мобільного).

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати